У Новому Роздолі створять індустріальний парк

ЕкономікаОрися Шиян, 29 липня 20159110

У місті Новий Розділ, що на Львівщині, планують створити індустріальний парк на території Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка».

Невдовзі його внесуть до Державного реєстру індустріальних парків України. Про це йшлось під час наради у першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислава Замлинського, повідомляє прес-служба ОДА.

«24 липня на сесії міської ради затверджено концепцію Новороздільського індустріального парку, – розповів міський голова Нового Роздолу Володимир Туз. – А вже 27 липня надіслано відповідні документи до Міністерства економічного розвитку та торгівлі України для внесення парку у відповідний Державний реєстр».

Зараз у Новому Роздолі закінчують роботи з рекультивації, які розпочали ще торік, триває розробка документації на інженерні мережі та комунікації, а також проектно-кошторисної документації на під’їзні дороги і дороги в самому парку.

Серед основних напрямків діяльності індустріального парку у Новому Роздолі – виробництво продуктів та технологій для зменшення споживання природних ресурсів та енергії, обробка вторинної сировини, виробництво матеріалів та продукції з сировини біологічного та вторинного походження. Його планують облаштувати як парк екоощадних продуктів, матеріалів і технологій.

Проект відновлення деградованих земель у Новому Роздолі реалізовується у рамках Програми Транскордонної Співпраці Польща-Білорусь-Україна 2007-2013. Зокрема, передбачається рекультивація близько 86,4 га територій Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка», де створять цей індустріальний парк.

Питання спорудження індустріальних парків на Львівщині стане одним із головних на Міжнародному економічному форумі, який проходитиме у жовтні у Львові. Зокрема, індустріальні парки у Новому Роздолі та Яворівському районі планують представити іноземним партнерам як привабливі інвестиційні майданчики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук