На Львівщині збудують чотири індустріальні парки

ЕкономікаНазарій Тузяк, 23 липня 201526990

Індустріальні парки у Львівській області збудують у містах Львів, Новий Розділ, Кам'янка-Бузька та Яворів. Про це під час засідання колегії Львівської ОДА розповів директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА Василь Лозинський.

«Ми вже маємо у Львові зареєстрований і внесений у державний реєстр індустріальних парків «Рясне-2». Також готуємо до подачі в реєстр ще 2 індустріальні парки – це парк у Яворівському районі та у місті Новий Розділ», - завив Лозинський.

Ще один парк має з’явитися у Кам’янці-Бузькій. «Там вже є великий інвестор – це компанія ДТЕК. Будівництво парку «Кам’янка-Бузька» підтримує і керівництво міської ради. Спеціалізація цього парку – сільськогосподарське машинобудування, деревообробка та промисловість будівельних матеріалів», - пояснив Лозинський.

В обласному бюджеті розвитку на 2015 рік на розвиток індустріальних парків передбачено два проекти по 200 тис. гривень. Ці кошти мають піти на розробку проектно-кошторисної документації для парків «Яворів» та «Новий Розділ». Після цього, як очікують в ЛОДА, на будівництво цих парків можна буде залучати кошти із державного бюджету.

Спеціалізацією парку «Яворів», за словами Василя Лозинського, мають стати логістичні послуги та виробництво продукції на основі давальницької сировини для експорту в ЄС. Спеціалізацією індустріального парку «Новий розділ» стане виробництво екопродуктів та екоматеріалів. У парку «Рясне-2» мають намір розміщувати підприємства з обробки деревини, автомобілебудування, видавничої справи і транспортної логістики. Цей парк єдиний, що вже має керуючу компанію – голландську «CTP».

За словами начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міськради Ольги Сивак, «CTP» зараз займається пошуком компаній, які б погодилися перенести своє виробництво до Львова. «Ми ж підводимо електрику, газ і готуємо технічну документацію. Із вересня інвестор відкриє у Львові повноцінний офіс, набере тут команду і з осені робота буде рухатися більш активно», - розповіла Ольга Сивак.

Як повідомляв ZAXID.NET, 16 червня цього року конкурсна комісія Львівської міської ради оголосила переможця конкурсу з будівництва індустріального парку «Рясне-2». А 14 липня депутати ЛМР проголосували за затвердження договору про створення та функціонування парку «Рясне-2».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук