У Палаці мистецтв відкрили щорічний Львівський медичний форум

Суспільствопромоція, 14 квітня 2016, 11:23 716 0

У Львові розпочався щорічний медичний форум, у межах якого відкрили двадцять другу виставку «ГалМед» та сьомий «Стоматологічний ярмарок».

Матиме цьогорічний форум й особливість.

«Ми в цьому році перший раз зробили дві спеціалізовані експозиції – експозиція по реабілітації, на якій ми представили реабілітаційне обладнання і послуги реабілітаційних центрів. І друга експозиція – медичного туризму, на якій представили свої послуги фірми із Чехії, з Туреччини, фірми з Словаччини, та Польщі», – розповіла  директор з виставкової діяльності Наталія Лозицька.

Йдеться, щоправда, не лише про лікування за кордоном.

«Трускавець та  інші наші курорти мають прекрасні рекреаційні можливості . Фахівців, які можуть надавати абсолютно адекватну допомогу, але за значно менші кошти, ніж в західних аналогах», – зазначив  директор обласного департаменту охорони здоров'я Богдан Чечотка.

На цьогорічній виставці – понад сто українських та закордонних учасників. Щодня медиків запрошують також на науково-практичні конференції і обговорення у секціях.

«Ми хотіли б представити реабілітаційне обладнання, яке використовують у медичних центрах для різних видів реабілітації - кардіологічної, ревматичної, неврологічної. І готові надати якнайширшу інформацію для працівників медичних центрів та покращення їхніх послуг», – додав власник компанії-виробника реабілітаційного обладнання (Польща) Анджей Борута.

Львівський медичний форум працюватиме у Палаці мистецтв до 15 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук