У партії «УКРОП» конфіскують майже ₴200 тис. внесків

СуспільствоАндрій Стець, 24 квітня 20185020
У партії «УКРОП» конфіскують майже ₴200 тис. внесків
фото УКРОПу
У політичної сили конфіскують гроші, які були внесені на її підтримку

Ковельський міськрайонний суд Волинської області постановив конфіскувати у політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» понад 195 тис. грн через порушення порядку надання внеску на підтримку політичної партії. Як інформує прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції, суд визнав депутата «УКРОПу» у Волинській облраді Віктора Радчука винним у вчиненні адміністративного правопорушення.

Згідно з поширеною інформацією, за результатами аналізу звіту про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру політичної партії працівники департаменту з питань запобігання політичній корупції виявили факт здійснення внесків на підтримку політичної партії фізичною особою з непогашеним податковим боргом.

«Віктор Радчук, маючи зобов’язання фінансового характеру, а саме непогашений податковий борг, протягом серпня-вересня 2017 року здійснив три внески на загальну суму 195236 грн на поточний рахунок Волинської обласної регіональної парторганізації «УКРОП», – сказано в повідомленні.

На думку НАЗК, депутат порушив пункт 8 частини 1 статті 15 закону «Про політичні партії в Україні», який забороняє особам, які мають непогашений податковий борг, робити внески на підтримку політичних партій.

Радчука визнали винним в адміністративному правопорушенні – суд наклав на нього штраф у розмірі 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1360 грн з конфіскацією суми внесків на підтримку політичної партії в сумі 195238 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук