У Польщі створили центр боротьби з російською пропагандою

СвітАндрій Стець, 29 квітня 20170
Фундація «Центр аналізу пропаганди і дезінформації» є першою такого роду інституцією у Польщі

У Польщі створили неурядову організацію Центр аналізу пропаганди і дезінформації, яка займатиметься виявленням і протидією російській пропаганді. Про це повідомив директор фундації Центр аналізу пропаганди і дезінформації Адам Лельонек, повідомляє «Укрінформ».

«Фундація «Центр аналізу пропаганди і дезінформації» є першою такого роду інституцією у Польщі, діяльність якої спрямовуватиметься на аналіз і пошук системного підходу до ідентифікації і протидії російській дезінформації в польському інформаційному просторі», – заявив Лельонек.

За його словами, окрім науково-дослідної і аналітичної роботи фундація співпрацюватиме з іншими суб'єктами, аби творити фундамент розуміння у польському суспільстві загроз, оскільки інформаційна і психологічна війна проникає у різні сфери функціювання суспільства і держави.

«Ми хотіли б стати одним з фундаментів нової системи захисту польського інформаційного простору від впливів Росії. Ми розуміємо характер ворожих дій з боку Росії щодо Польщі і її союзників, але попри те, що минуло багато часу в Польщі досі не було жодної інституції, яка б протидіяла російській пропаганді на різних площинах», – констатував директор центру.

За його словами, центр співпрацюватиме з різними організаціями, які матимуть таке бажання, але залишатиметься неурядовою й аполітичною.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук