У Польщі започаткували проект з безкоштовного працевлаштування українців

ЕкономікаАндрій Стець, 23 квітня 20188560
Проект повинен вирішити проблему шахрайства при працевлаштуванні українців в Польщі

Польсько-українська господарча палата спільно з Всеукраїнською асоціацією компаній з міжнародного працевлаштування почали проект Партнерство та працевлаштування. Про це повідомили у Всеукраїнській асоціації компаній з міжнародного працевлаштування, повідомляє «Укрінформ».

Як передбачається, проект з одного боку повинен вирішити проблему шахрайства при працевлаштуванні українців в Польщі, а з іншого - організувати нормальне функціонування ринку міжнародного працевлаштування українців.

Одним із факторів подолання шахрайства буде безкоштовне працевлаштування.

«Українці не повинні платити гроші за своє працевлаштування за кордоном, а компанії-посередники будуть отримувати дохід не від фізосіб, а від роботодавців, які шукають для себе персонал»,– йдеться в повідомленні.

В асоціації також вважають, що таким чином безкоштовне працевлаштування завдасть удар по шахрайських схемах недобросовісних компаній.

За словами президента асоціації Василя Воскобойника, наразі Україна недостатньо вживає заходів для того, щоб захистити українських заробітчан і організувати нормальне функціонування ринку міжнародного працевлаштування.

«Українцям треба знати, що шукати роботу в Польщі потрібно тільки через ліцензовані компанії, які несуть відповідальність за те, куди вони відправляють людей. Крім того, працевлаштуватися краще на великих підприємствах, де виплата зарплати йде на банківську карту, дотримуються всі передбачені польським законодавством норми охорони праці та соціальне страхування», – підкреслив він.

Також наголошується, що Польща дуже зацікавлена в українських заробітчанах, оскільки польський ринок праці сьогодні знаходиться в поганій демографічній ситуації.

Зазначимо, що з початку 2018 року в Польщі змінилися умови оформлення сезонних працівників-іноземців. Заяви польських підприємців про намір доручити роботу іноземцю замінили платними дозволами на сезонні роботи, які не можуть тривати довше 9 місяців протягом календарного року, термін відраховується з дати в'їзду іноземця в Польщі. Дозвіл на роботу коштуватиме 30 злотих (близько 240 грн).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук