У рамках програми «Сихів вечірній» обговорюють найбільший житловий масив Львова

Лекції та дискусії про Сихів відбудуться з 14 по 22 серпня

СуспільствоОльга Гринько, 14 серпня 20174950
Кінотеатр ім. О. Довженка на Сихові

У Львові впродовж 14-22 серпня відбудеться серія відкритих лекцій та дискусій «Сихів вечірній». Під час шести подій у рамках програми «Сихів вечірній» організатори влаштують дискусію про те, чим живе найбільший житловий масив Львова, чим схожий та чим відрізняється від інших «нових» районів.

Усі події відбуватимуться в різних локаціях українською, англійською та польською мовами з синхронним перекладом. Вхід на усі події вільний.

Програма

14 серпня, понеділок, 19:00 – лекція української архітекторки Наталії Мисак «Динамічний ландшафт Сихова». Центр міської історії Центрально-Східної Європи, вул. Богомольця, 6.

15 серпня, вівторок, 19:00 – лекція польської дослідниці Ізабелли Пасушко «Люблінський житловий кооператив: ініціатива з творення громади». Подія відбудеться в актовому залі Львівського міського центру реабілітації «Джерело», що на просп. Червоної Калини, 86-А.

17 серпня, четвер, 19:00 – лекція угорського дослідника Влада Наумеску «Інший Сихів: релігійні альтернативи модерністському баченню». Лекція відбудеться в актовому залі ТЦ «Інтерсіті»,що на просп. Червоної Калини, 62-А.

18 серпня, п’ятниця, 19:00 – лекція бельгійської дослідниці Дарії Бочарнікової «Зелені масиви: архітектура і містобудування СРСР у пошуках ідеального середовища», що в дитячій бібліотеці №4 на вул. Антоненка-Давидовича, 10.

20 серпня, неділя, 19:00 – дискусія «Сихів у мистецтві, Сихів для мистецтва» за участі художника Олега Перковського, мистецтвознавиці Наталії Туріної-Маруняк, актора Дениса Федєшова та керівника проекту «Міський медіа архів» Богдана Шумиловича. Подія відбудеться в актовому залі Львівської дитячої школи мистецтв №5, вул. Хуторівка, 28.

22 серпня, вівторок, 19:00 – лекція британського дослідника Флоріана Урбана «Новий тип житла: архітектура і повернення до центру». Лекція відбудеться в кінотеатрі ім. О. Довженка, що на просп. Червоної Калини, 81.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук