У Раві-Руській польські скаути передали українським пластунам Вифлеємський вогонь миру

СуспільствоОльга Гринько, 21 грудня 20172250
Пластуни за традицією перейняли естафету від польських скаутів на кордоні

У четвер, 21 грудня, пластуни за традицією перейняли естафету від польських скаутів на українсько-польському кордоні у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Рава-Руська». Разом із пластунами Вогонь миру зустрілиприкордонники Львівського загону, які передали його у всі прикордонні підрозділи.

Далі пластуни передадуть вогонь пластунам із різних міст України, а також розноситимуть у церкви, школи, установи та приноситимуть людям, котрі не мають змоги зробити цього самі.

Пластуни традиційно отримали Вифлеємський вогонь від польських скаутів

Нагадаємо, 3 грудня в Архикатедральному соборі Святого Юра запалили Вифлеємський вогонь миру, який привезли з Вифлеєму. А 18 грудня пластуни вперше спільно зі скаутами міста передали Вифлеємський вогонь миру міській раді.

Вифлеємський вогонь миру – це подія, яка об’єднує всіх скаутів світу. Вогонь запалений на місці народженні Ісуса Христа. Скаути передають його від міста до міста, від країни до країни. Традиційно, цього року Україна також отримає Вогонь миру через кордон із Республікою Польща.

Нагадаємо, передріздвяну традицію розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути. Щороку австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь миру долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, спокою та віри. Світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Україною Вифлеємський вогонь поширюють члени Національної скаутської організації України «Пласт». Пластуни передадуть Вифлеємський вогонь миру від польських скаутів українській громаді, церквам, занесуть до дитячих притулків, лікарень. Традиційно Вогонь зберігається в церквах до Йордану – 19 січня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук