У РФ катують двох чоловіків зі Львова

У місті Курську Російської Федерації катують уродженців Львова 23-річного Юрія Яценка та 24-річного Богдана Яричевського.

Про це йдеться у зверненні матерів затриманих Софії Пастух та Марії Яричевської до уповноваженого з прав людини в Україні Валерії Лутковської.

Жінки кажуть, що їх синів затримали на території Росії та незаконно утримують у пункті збору нелегальних мігрантів у селі Авдіївка Курської області. 

Матері запевняють, що Юрія та Богдана катують. "20 травня відповідним судом РФ було прийнято рішення щодо їх депортації в Україну, проте хлопців і досі утримують на території Росії", - пояснили Софія Пастух та Марія Яричевська.

У свою чергу, Лутковська звернулася з терміновими листом до міністра закордонних справ України Андрія Дещиці з пропозицією невідкладно вжити заходів щодо захисту прав українців та сприяти їх поверненню на Батьківщину.

Також омбудсмен написала уповноваженому з прав людини в Курській області РФ Миколі Єфремову та попросила у межах компетенції перевірити викладені факти та, у разі їх підтвердження – сприяти захисту прав українських громадян на території РФ та їх якнайшвидшому поверненню в Україну.

Зараз Лутковська отримала інформацію, що представник офісу уповноваженого з прав людини у Курській області виїжджає до Авдіївки, аби перевірити викладені у листі українського омбудсмена факти та зустрітися із затриманими громадянами України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук