У Рівному відкрили виставку архівних документів про Голодомору 1932-1933 років
28 жовтня у Державному архіві Рівненської області відкрилась виставка "Голодомор 1932-1933 рр. (за документами Державних архівів Вінницької, Миколаївської, Полтавської та Рівненської областей)". Вона присвячена трагічній сторінці в історії України, масштаби якої вимірюються мільйонними втратами населення і становлять, за різними підрахунками від 5 до 14 млн осіб. Про це ZAXID.NET повідомили в Рівненській ОДА.
Виставка складається з двох частин. Перша частина - "Голодомор 32-33 років" репрезентована документами, що безпосередньо стосуються голоду в Радянській Україні. Друга, яка має назву "Відлуння голоду на Волині", відображає межі обізнаності населення цієї території до ситуації в УСРР та його ставлення до трагедії.
Рівненщина в 30-х роках XX століття входила до складу Польщі, тому її населення не зазнало того горя, яке охопило їх братів в радянській Україні. Однак, українське населення Польщі не могло залишитись осторонь цих подій.
Виставка розрахована на дослідників, викладачів, студентів, учнів, широкого загалу.