У росіян зростає задоволення життям – соцопитування

СвітЛюбко Петренко, 21 квітня 20155590
У росіян зростає задоволення життям – соцопитування

Індекс соціальних настроїв росіян, що відображає оцінку ситуації в країні, досяг максимального значення за останні 5 років. Про це, як повідомляє російське інформаційне агентство «РИА Новости», свідчать дані опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (ВЦВГД).

Індекс соціальних настроїв, який відображає оцінку ситуації в країні, в березні досяг 70 пунктів, що є рекордом за всю історію вимірювань. Так, у березні 2010 року він становив лише 22 пункти, а в січні 2015 року – 64 пункти. Найкраще оцінюють стан справ у Росії чоловіки віком 35-44 років, а також мешканці сільської місцевості РФ.

Ще вище, згідно з даними дослідження ВЦВГД, росіяни оцінюють власну життєву ситуацію. У березні цей показник сягнув 81 пункту, хоча він і знизився в порівнянні з лютим на три пункти. Найчастіше позитивні оцінки давали молоді люди віком 18-24 років, а також забезпечені респонденти.

Гендиректор ВЦВГД Валерій Федоров, коментуючи результати опитування, заявив, що росіяни, незважаючи на кризу, позитивно оцінюють стан економіки. Крім того, за його словами, на результат вплинули Олімпіада і анексія Криму. «Економічна криза не така вже й глибока, очікування були значно гіршими... Окрім того, минулого року ще виросла самооцінка, самоповага росіян. Це пов'язано безпосередньо з Кримом, з конфліктом в Україні, з тим, що ми тепер зі США не просто змагаємося, а й конфліктуємо, а це, на думку більшості росіян, означає, що ми порівнянні величини », - пояснив він.

Опитування проводилося 28-29 березня. У ньому брали участь 1,6 тисячі жителів 46 регіонів Росії. Статистична похибка не перевищує 3,5 відсотка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук