У Росії через відсутність інвесторів закриваються дві особливі економічні зони

СвітРоман Ганкевич, 19 серпня 201410790

Міністерство економічного розвитку РФ пропонує достроково припинити існування двох особливих економічних зон (ОЕЗ) на території Мурманської області і в Приморському краї.

Проекти відомства були опубліковані на єдиному порталі розміщення правової інформації РФ у вівторок, 19 серпня, повідомляє Lenta.ru.

Основна причина такого рішення – відсутність зацікавленості у регіоні з боку місцевих і західних інвесторів.

У пояснювальній записці до проекту постанови «Про дострокове припинення існування особливої ​​економічної зони портового типу на території Мурманської області» зазначається, що на розробку концепції і планування матеріально-технічного оснащення ОЕЗ з регіонального бюджету було витрачено Р56 млн. Проект не викликав інтересу у приватних інвесторів – жодного резидента в цій ОЕЗ портового типу зареєстровано не було.

На території острова Русский (Приморський край) була створена ОЕЗ туристично-рекреаційного типу. Концепція розвитку зони розроблена, також велася робота по оформленню земельно-майнових відносин. Інвестори не проявили інтересу до цього проекту.

Відповідно до закону про ОЕЗ достроково припинити існування особливої ​​економічної зони можна тоді, коли впродовж трьох років з дати створення не укладена жодна угода про здійснення діяльності в ОЕЗ​​.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук