У Росії відомий аналітичний центр Юрія Левади визнали «іноземним агентом»

Мінюст РФ зробив це на прохання лідера російської пропутінської організації «Антимайдан»

СвітРоман Ганкевич, 5 вересня 20162850
У Росії відомий аналітичний центр Юрія Левади визнали «іноземним агентом»
У Росії Левада-Центр визнали «іноземним агентом»

Міністерство юстиції РФ визнало дослідницьку організацію «Аналітичний Центр Юрія Левади» іноземним агентом. Про це повідомляє телеканал «Дождь».

Раніше з проханням до Мінюсту РФ визнати «Левада-центр» «іноземним агентом» попросив лідер руху «Антимайдан» Дмитро Саблін.

Російські антимайданівці вважають, що центр проводить дослідження «по лінії міністерства оборони США на замовлення університету Вісконсіна».

Між тим, директор «Левада-центру» Лєв Гудков заявив, що співпраця з Вісконсінським університетом ніяк не пов'язана з американським військовим відомством.

Зазначимо, що «Аналітичний центр Юрія Лєвади» («Левада-центр») - це одна з трьох найбільших організацій, що займаються в Росії дослідженням громадської думки, поряд з державним ВЦИОМ і Фондом «Громадська думка».

Статус «іноземного агента» присвоюється тим некомерційним організаціям, які, на думку Мін'юсту, отримують фінансування з-за кордону і одночасно займаються політичною діяльністю.

Такі організації зобов'язані повідомляти, що є «іноземними агентами», а також змушені частіше здавати звітність та проходити аудит, що значно ускладнює їх діяльність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук