У Росії випустили десятирублеві монети, присвячені окупації Криму
Центральний банк Росії випустив монети номіналом 10 рублів, присвячені анексії Росією Криму, повідомляє прес-служба банку.
«Банк Росії 9 жовтня випускає в обіг, у рамках емісійної програми, монети з недорогоцінного металу номіналом 10 рублів, присвячені входженню до складу Російської Федерації республіки Крим і міста федерального значення Севастополя: Республіка Крим, Севастополь», – йдеться у повідомленні.
На одній з монет є дата, яка свідчить, коли відбулася анексія півострова «18.03.2014», написи «Російська Федерація» і «Республіка Крим».
На зворотній стороні другої монети написано «Севастополь» і «Російська Федерація».
Тираж монет – 10 мільйонів штук кожного виду.
Як повідомляв ZAXID.NET, 16 березня у Криму відбувся так званий "референдум" про приєднання півострова до Росії, який пройшов на фоні окупації півострова.
18 березня Путін та самопроголошена влада Криму підписали договір про приєднання Республіки Крим та Севастополя до складу РФ.
20 березня Держдума, а 21 березня Рада Федерації РФ ратифікували «угоду» з самопроголошеною владою Криму про приєднання до Росії на основі результатів «референдуму».
21 Березня президент Росії Володимир Путін підписав ці закони, завершивши, таким чином, анексію кримського півострова.
2 липня міністр юстиції України Павло Петренко повідомив, що збитки, завдані Україні анексією Криму, склали 1 трлн 180 млрд грн.