У сквері на Підвальній створили арт-об’єкт до річниці Майдану
Культура

У сквері на Підвальній створили арт-об’єкт до річниці Майдану

Лілія Матвіїв, 10 листопада 2014 1165 0

В рамках арт-проекту Мистецький роздум-символізм «Завтра» у парку «На Валах» між вулицями Підвальною і Винниченка 8 листопада відкрили арт-об’єкт до річниці Майдану. Це прозорий куб із бруківкою всередині.

Організатором проекту став Центр соціально-економічних досліджень «Ініціатива» спільно з ГО «Центр перспективних проектів» за підтримки «Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014 рік» та департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЛОДА.

Проект проходитиме у два етапи – робота з простором вулиці та експозиції в галереях. Як зазначають організатори, встановлення біля будівлі ЛОДА куба з плексигласу покликане нагадати про Майдан, дати нагоду через призму культурних об’єктів, абстракцій та технік сучасного мистецтва оцінити його роль для країни, а також проаналізувати зміни, які відбулись.

Куб має розміри 1 м кб та є повністю закритим. Доступу до бруківки усередині нього немає, а сама інсталяція представляє собою артефакт, своєрідну «територію Майдану» в кожному з нас. Вночі грані кубу підсвічуються.

Над створенням цього проекту працювала ціла низка митців різного профілю та громадських активістів. Етнографічний матеріал для проекту збирали у трьох найбільших містах України – Львові, Києві та Харкові. Часові рамки проекту коливаються від від перших днів протестів до сутичок на вулиці Грушевського в Києві.

Як наголошують організатори, метою проекту є співставлення в свідомості громадян їхнього ставлення до громадянського суспільства та себе в ньому до та після військового втручання в мирні протести під час революційних подій. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук