Держслужбовців Львівщини перевірять на знання української мови

СуспільствоЛілія Матвіїв, 7 листопада 20146410

У понеділок, 10 листопада, державні службовці Львівщини напишуть диктант з української мови. Знання чиновниками державної мови перевірятимуть з нагоди Дня української мови та писемності.

Диктант звучатиме у прямому ефірі телепрограми «Доброго ранку, Львове» на ТРК «Львів» упродовж 15 хвилин – з 09.15 до 09.30 години. Його проведе вчитель української мови та літератури львівської середньої школи №4 Віра Крисюк.

Як розповіла ZAXID.NET працівник департаменту освіти і науки ЛОДА Ольга Тарчевська, участь у диктанті можуть взяти всі охочі держслужбовці. Вікових обмежень немає – це можуть бути як молоді, так і досвідчені чиновники, а також працівники Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрацій та міськвиконкомів, органів управління освітою районів і міст області. За її словами, торік диктант написали понад тисяча осіб.

Метою такого диктанту є підняти престиж української мови, підвищити рівень мовної освіти та культури чиновників, а також удосконалити їхні навики володіння словом.

Захід проводиться у рамках реалізації Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2012 – 2014 роки.

Як зазначили в департаменті освіти і науки ЛОДА, написані диктанти треба надіслати до 11 листопада на адресу м. Львів, вул. Просвіти, 4-а, поштовий індекс 79008.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук