У США надійшов у продаж 3D-принтер для друку зброї

СвітКатерина Чурилова, 7 жовтня 20175560
У США надійшов у продаж 3D-принтер для друку зброї
фото Bryan Schutmaat
Верстат Ghost Gunner 2

Американська компанія Defense Distributed розпочала продаж настільного 3D-принтера Ghost Gunner 2, який може друкувати пістолети. Про це пише «Укрінформ» з посиланням на американське онлайн-видання Wired.

Ghost Gunner 2 є мініатюрним фрезерним верстатом, оскільки дозволяє виготовляти зброю зі спеціальних алюмінієвих заготовок, йдеться в повідомленні.

Його створив юрист і винахідник Коді Вілсон, який раніше створив на 3D-принтері перший у світі робочий зразок пластикового однозарядного пістолета The Liberator. Новий пристрій Коді Вілсона призначений для того, щоб кинути виклик «самій суті контролю над вогнепальною зброєю».

За словами розробників, Ghost Gunner 2 може використовуватись для виробництва нижніх приймачів для гвинтівок AR-15 і AR-308, а також рамок пістолетів M1911. При наявності електронних креслень власник Ghost Gunner 2 може виготовити більшість деталей зброї, за винятком пружин і стовбурів.

Верстат Ghost Gunner 2 оцінюється в $1675, а заготовки для зброї - приблизно по $100 кожна. Креслення зброї у форматі .dd викладені у вільний доступ.

Зазначається, що громадяни США мають право самостійно виготовляти вогнепальну зброю, але не можуть передавати її іншим особам. При цьому у продажу є майже всі компоненти пістолетів, крім рамок, на які наноситься серійний номер і які необхідно реєструвати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук