У Старому Самборі відкрили ще одну вітрову електростанцію

Старосамбірський район єдиний в Україні повністю забезпечений енергією з альтернативних джерел

Головні новини Львова 26.10Юлія Лавришин, 26 жовтня 2017, 19:05 2265 10

У четвер, 26 жовтня, у межах Міжнародного економічного форуму у Старому Самборі відкрили вітрову електростанцію. Як повідомили у прес-службі ЛОДА, її потужність 20 МВт.

«Все це дає енергетику, зелену енергетику, незалежну енергетику як частину стратегії української держави "Енергетична стратегія 2035"», – зазначив віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

За словами Степана Кубіва, після відкриття вітрової та сонячної електростанцій Старосамбірський район перший і єдиний в Україні повністю забезпечить свої потреби виключно альтернативною енергією.

Потужність вітроелектростанції «Старий Самбір-2» становить 20,7 МВт. Для порівняння Старосамбірський район споживає 9 МВт/за годину.

Фото Павла Паламарчука

«Дуже важливо, щоб не лише ручні складальні виробництва, а найсучасніші обладнання застосовувалися і ми є свідками того, що вітрова енергетика з найсучаснішими виробниками сьогодні є у нас на Львівщині. Я переконаний, що це є демонстрація успіху», – наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Вартість проекту становить 36 мільйонів євро. Електростанція належить ТОВ «Карпатський вітер», – це українська компанія, яка займається розробкою та впровадженням відновлювальних екологічно чистих джерел енергії, створенням генеруючих потужностей з використанням енергії вітру.

Нагадаємо, два роки тому у Старому Самборі запрацювала вітроелектростанція «Старий Самбір-1».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук