У Трускавці опозиційних до мера депутатів міськради хочуть відправити на війну

У Трускавці опозиційних до мера депутатів міськради хочуть відправити на війну
Депутати Трускавецької міської ради біля військкомату

24 депутати Трускавецької міської ради із 45 отримали повістки про виклик до військкомату. За дивним збігом обставин серед них щонайменше 17 депутатів, які нещодавно утворили нову більшість та не підтримують політику міського голови Руслана Козира.

Інформацію про виклик 24 депутатів Трускавецької міськради до військкомату офіційно підтвердили ZAXID.NET у прес-службі Львівського ОВК. Самі ж депутати знають про те, що викликали для проходження медогляду щонайменше 18 із них, в тому числі 17 з тих, хто входить до більшості.

«Прийшло 18 повісток, з яких 17 – до депутатів, які створили в раді нову більшість, опозиційну до міського голови. З депутатів, підконтрольних міському голові, повістка прийшла тільки одному – Сергію Мицику, який має інвалідність, тому, очевидно медкомісію не пройде», – розповів ZAXID.NET журналіст місцевого видання «Трускавецький вісник» Володимир Ключак.

За його словами, серед тих, кого відділ оборонної та мобілізаційної роботи Трускавецької міської ради викликає до військкомату – весь чоловічий склад депутатської фракції «Батьківщина», депутати «Свободи», «Правої волі України», «Народної Самооборони», «нашоукраїнець». Натомість з підконтрольних меру депутатів, серед яких здорові чоловіки становлять більше десятка, повістку отримав один депутат.

У Трускавці немає військового комісаріату. Але мобілізаційною роботою частково займається відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи, підпорядкований міській раді.

Депутат Трускавецької міської ради Богдан Процишин, який теж отримав повістку, не береться стверджувати, що повістки тим, хто не підтримує політику мера вручали навмисно, але й у випадковості не вірить.

«У міській раді увірвався терпець і була сформована більшість, яка протиставляє себе ідеології і баченню міського голови. Це відбулося понад тиждень тому і відразу почалися такі випадковості. Наскільки мені відомо, повістки вручили тим, хто увійшов до цієї більшості. Вчора я був у військкоматі, де зустрів дев’ять депутатів Трускавецької міської ради, які отримали повістки на цей день. На скільки мені відомо, ще 9 депутатів там мають побувати», – зазначив він.

Втім, Богдан Процишин каже, що не бачив жодних таємних списків.

Очевидно, міський голова Трускавця Руслан Козир таки має доступ до списків тих, кого викликають до військкомату. На своїй сторінці у Facebook міський голова розмістив копії повісток про виклик до військкомату депутатів міськради із фракції «Батьківщина» Михайла Гладкого та Івана Герльовського, яких «не можуть розшукати фахівці відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи».

Голова фракції «Батьківщини» у міськраді Руслан Крамар розповів, що повістки не отримував, а сам пішов до військкомату, де з’ясувалося, що повістку йому таки виписували, але чомусь не сказали про це у міській раді.

«Я вважаю, що кожен депутат повинен пройти медогляд і хто за станом здоров’я підходить для того, щоб захищати Батьківщину – повинен виконувати свій обов’язок, а не ділити на білих і сірих», – наголосив він.

Йому також відомо про те, що переважна частина депутатів, яких запросили до військкомату входить до новоствореної більшості у міськраді.

«Я знаю, що викликали 18 депутатів із цієї більшості. Але суть в тому, що ніхто не бачив списку тих депутатів», – зазначив Крамар.

Він також додав, що до новоствореної більшості депутатів Трускавецької міськради входять понад 26 депутатів, які дуже часто не розділяють поглядів мера. Однак ця більшість поки офіційно не зареєстрована.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук