У центрі Львова активісти вибивали «совок» із гігантського пінопластового мозку

У центрі Львова активісти вибивали «совок» із гігантського пінопластового мозку

У центрі Львова відбулась акція «Вибий совок із мозку». Учасники дійства періодично вдаряли металевими кувалдами великий пінопластовий мозок із встромленими у нього пластиковими совками. Акція, за задумом організаторів, символізувала звільнення свідомості українців від старих радянських звичок.

Учасники кажуть, що  на проведення акції місцевих активістів надихнула поїздка спостерігачами на скандальні вибори у 205 окрузі у Чернігові.

Пінопластовий мозок біля входу до Львівської ратуші

«Ми побачили, що гречка та 200 грн. творять дива з виборцями, а Революція Гідності на Майдані ще не означає зміни мислення наших співгромадян. Так виникла ідея створити великий мозок, який починає мислити, після того, як з нього вибивається совок. Обрали формат вибивання «совків» з мозку, оскільки вважаємо, що у багатьох українців досі залишилися старі радянські звички чекати, поки влада чи хтось інший вирішить їхні проблеми», - розповів голова львівського міського осередку «ДемАльянсу» Руслан,Фогель ZAXID.NET у письмовому коментарі.
Мозок із встромленими пластиковими совками із комуністичною символікою

Над виготовленням мозку 15 активістів працювали протягом десяти днів під керівництвом арт-інженера Андрія Савчишина. Під час виготовлення вони використали 57 мішків пінопласту та 1,5 кг клею.

Фото: Facebook-сторінки Ігоря Лиля та Руслана Фогеля. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук