У центрі Львова демонтували два нелегальні літні майданчики

З обох літніх майданчиків вдалося демонтувати лише частину столиків

У четвер, 10 травня, у Львові демонтували частину столиків з двох самочинно встановлених літніх майданчиків. Про це повідомило КП «Адміністративно-технічне управління».

«КП "Адміністративно-технічне управління" спільно з представниками Галицької районної адміністрації та ЛКП «Муніципальна варта» частково демонтували два незаконно встановлені літні майданчики за адресами: вул. Бр. Рогатинців, 49 та вул. Сербська, 5», - йдеться у повідомленні управління.

Зазначимо, що на вул. Братів Рогатинців, 49 розташований ресторан «Пструг, пиво і вино», а на вул.Сербській, 5 – кав’ярня «Старі мури». Начальниця відділу нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління» Марина Кустова розповіла ZAXID.NET, що під час демонтажу представники закладів чинили опір, через що на місце події викликали поліцію.

«Поліція не забезпечила нам умови для демонтажу, і ми провели його лише частково», - сказала вона.

Додамо, що «Адміністративно-технічне управління» демонтує літні майданчики за попереднім погодженням постійною комісією архітектури, містобудування та охорони історичного середовища. Власники можуть повернути свої конструкції, оплативши витрати на демонтаж, перевезення, розвантаження та зберігання.

Нагадаємо, у Львові мають демонтувати два самочинно встановлені літні майданчики у пішохідній зоні на вул. Курбаса, що належать ТОВ «Міт енд бургер» та ПП «Армена» . Марина Кустова зазначила ZAXID.NET, що наразі управління не отримало погодження цього демонтажу від депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.

Загалом з 1 квітня у Львові виявили 23 самовільно встановлені літні майданчики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук