У центрі Львова демонтували літній майданчик закладу «П’яна вишня»

СуспільствоАндрій Дрозда, 6 червня 201820820
У центрі Львова демонтували літній майданчик закладу «П’яна вишня»
фото ZAXID.NET
Під час демонтажу вилучили незаконно встановлені столи

У середу, 6 червня, працівники адміністративно-технічного управління ЛМР здійснили демонтаж незаконного літнього майданчика закладу «П’яна вишня» на площі Ринок,11.

Демонтаж відбувся у присутності правоохоронців. В адміністрації закладу вилучили столи, які розташовувались на тротуарі без необхідних дозволів. Місце порушення ознакували стрічкою. Заклад продовжує приймати відвідувачів усередині залу.

«Власник приміщення ТзОВ «Бізнес-центр Лемки» не демонтував самовільно встановлений майданчик, хоча ми попереджали його про це. Тому ми прийняли рішення про примусовий демонтаж», – повідомила ZAXID.NET начальниця відділу нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління» Марина Кустова.

Вона також додала, що 6 червня у Галицькому районі працівники адміністративно-технічного управління демонтували ще один самовільний майданчик на вул. Краківській 1/3. Власники літнього майданчика на вул. Газовій, 26, не допустили працівників комунальної служби до демонтажу, незважаючи на присутність поліції.

Нагадаємо, що демонтажу підлягають самовільно встановлені відкриті літні майданчики, майданчики, термін дії паспортів на розміщення або термін дії договорів на оренду конструктивних елементів благоустрою яких закінчився, а також ті, паспорт на встановлення яких скасовано.

Власники можуть повернути свої конструкції, оплативши витрати на демонтаж, перевезення, розвантаження та зберігання відкритих літніх майданчиків.

Моноресторан «П’яна вишня» належить до мережі львівського Холдингу емоцій «!FEST». У меню цього закладу є лише один алкогольний напій – вишнева настоянка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук