У центрі Львова триває конфлікт за приміщення ресторану «Мафія»

6 липня власники приміщення, отримавши ухвалу суду, спробували зайти всередину

У центрі Львова триває конфлікт за приміщення ресторану «Мафія»
фото ZAXID.NET

У центрі Львова, на проспекті Шевченка, 7 триває конфлікт між дирекцією ресторану «Мафія» та власниками приміщення, яке 1 липня захопилиблизько 10 невідомих.

Власники приміщення, у якому знаходиться ресторан «Мафія», сьогодні ,6 липня, отримали дозвіл у Галицькому районному суді Львова на огляд приміщення. Приблизно о 17:00 разом зі слідчими вони спробували зайти всередину, але наштовхнулися на опір працівників ресторану, які спочатку не хотіли відкривати дверей, а потім не пускали власників всередину. Утім разом із міліціонерами їм вдалося потрапити до свого приміщення.

За словами адвоката Івана Мотринця, який представляє інтереси дирекції ресторану «Мафія» (фірма «АНС-Трейд»), всередині приміщення є охоронці, які пильнують майно ресторану, вартість якого складає орієнтовно 3 млн грн.

Він розповів, що 4 липня їх викликали до Галицького райвідділу міліції, де з’ясували особу кожного, перевірили документи. Мотринець запевнив, що вони мають договір із фірмою «АНС-Трейд» про надання послуг охорони.

«Конфлікт виник через те, що не зійшлися на ціноутворенні. Мої клієнти наполягали зменшити суму, враховуючи ріст курсу долара. Але власники цього приміщення сказали ні», – розповів ZAXID.NET Іван Мотринець.

З його слів, власники ресторану «Мафія» у березні заплатили за оренду власникам приміщення $90 тис., розрахувавшись за 6 місяців до вересня.

Але власники приміщення в односторонньому порядку розірвали договір оренди із дирекцією ресторану кілька місяців тому.   

«Ми хочемо прийти до мирового погодження, укласти новий договір», – наголосив він.

Як повідомляв ZAXID.NET, 1 липня, ресторан «Мафія» захопили близько 10 невідомих осіб. На місце викликали працівників міліції, які відібрали у них пояснення. Зі слів Мотринця стає зрозуміло, що увірвалися в приміщення «охоронці» найняті дирекцією «Мафії».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук