У вересні у Львові відновлять соціальні маршрути для студентів університету Франка

У зв'язку з продовженням ремонту вул. Личаківської для студентів ЛНУ ім. Івана Франка продовжать дію соціальних автобусів

Із вересня заплановано відновити роботу соціального автобусного маршруту для студентів Львівського національного університету ім. Івана Франка, які проживають у гуртожитках на вул. Пасічній та Медової Печери. Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

«З вересня плануємо відновити роботу маршрутів для студентів, які прошивають в гуртожитках ЛНУ ім. Івана Франка. Можливо, не з 1 вересня, а вже з наступного тижня. Перед канікулами функціонувало два маршрути: автобуси забирали студентів від гуртожитків на вул. Медової Печери і вул. Пасічній. Однак вони не були повністю завантажені. Тому, зараз ми аналізуємо їх роботу, і, можливо, з вересня буде діяти один маршрут, або дамо два менших автобуси», – розповів Сергій Бабак.

Нагадаємо, у зв’язку з закриттям вул. Личаківської на ремонт та призупиненням руху трамвайних маршрутів №2 та №10, міська рада виділила для студентів додаткові автобуси, які розпочали курсувати з 27 березня.

Автобусом могли скористатися лише студенти за наявності студентського квитка. Вартість проїзду становила 2 грн.

Автобуси відправлялися із двох зупинок: від гуртожитків № 2 і 3 на вул. Медової Печери та із вул. Пасічної від будинку № 59 Вони їхали у центр міста – до пл. Галицької без зупинок.

Додамо, капітальний ремонт дорожнього полотна на вул. Личаківській від вул. Мечникова до вул. Пасічної заплановано здійснити у три етапи: спочатку перехрестя з вул. Мечникова, потім ділянку до вул. Котика і вже після цього – від Котика до Пасічної. Загалом реконструкція триватиме близько восьми місяців, і завершиться у лютому 2018 року. Перехрестя вул. Личаківська-Мечнікова планують відкрити до жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук