Перехрестя вул. Личаківська-Мечнікова відкриють до жовтня

Все залежить від стану колектора, який мають перепід'єнати

Головні новини Львова 10.08Ірина Панчишин, 10 серпня 2017, 15:01 1436 0

На перехресті вул. Личаківська-Мечникова у Львові потрібно ще перепід’єднати два старі колектори, які є на Личаківській. Після цього це перехрестя відкриють для проїзду транспорту.

Старі колектори прокладені на глибині 4-7,5 метрів. Один із них протікає, через це просідає хідник. Фахівці шукають місце витоку. Тоді колектор мають тампонувати (залити цементом). Якщо перевірка покаже, що інша частина старого колектора нормальна, тоді прискорять запуск трамвая через вул. Мечнікова з Личаківської, заявив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

«Якщо казати по Мечнікова, є різні варіанти. Варіант перший: завершується сьогодні дослідження, наступного тижня ехолокація підземних пустот. Якщо ми побачимо, що все нормально – тампонуємо колектор. Можливий пуск по Мечнікова за два-три тижні, тобто до першого вересня. Другий варіант може бути середній – це на кінець вересня. Якщо ж ми там побачимо якісь серйозні речі, які ми не передбачаємо зараз, а дослідження покажуть – це на початок жовтня», – розповів Сергій Бабак.

Окрім колекторів, залишилось поставити опори і встановити контактну мережу на перехресті. Зараз ремонт вул. Личаківської триває на ділянці від вул. Мечникова до вул. Б. Котика. Довжина цього відрізка становить 270 м. На ділянці повністю знято бруківку, демонтовано трамвайну колію та трамвайні плити. Вже прокладено новий водопровід, який згодом підключать.

«Обрис вулиці, який ми планували раніше, що дорога буде по відокремленій лінії, вона залишається, вулиця залишається в тих же самих межах. Десь ми збільшуємо пішохідну зону, мабуть, це буде трошки вище за вулицею Мучною», – сказав директор ЛПК «Львівавтодор» Олег Береза.

Повне відкриття вул. Личаківської заплановане на лютий 2018 року.

Нагадаємо, капітальний ремонт дорожнього полотна на вул. Личаківській від вул. Мечникова до вул. Пасічної розпочався з 25 березня. Її реконструюють у три етапи: спочатку перехрестя з вул. Мечникова, потім ділянку до вул. Котика і вже після цього – від Котика до Пасічної. Загалом реконструкція триватиме близько восьми місяців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук