У Винниках замість дитячого садочка будують котеджі

СуспільствоІрина Знась, 7 липня 201415650
У Винниках замість дитячого садочка будують котеджі
фото ZAXID.NET

У Винниках під Львовом розгорається черговий земельний конфлікт. Мешканці районну Загороддя міста Винник звинувачують міського голову Сергія Уварова у незаконному продажу землі по вул. Грушевського, де планувалось будівництво амбулаторії сімейної медицини та дитячого садка.

Суперечка виникла щодо ділянки, яка раніше належала школі-інтернату. Про це ZAXID.NET розповіла мешканка Загороддя, член ради вуличного комітету Загороддя пані Галина.

«Раніше це була територія школи-інтернату, там росли фруктові дерева. Кілька років тому міська рада Винник вирішила, що на цьому місці буде оптимально звести амбулаторію сімейної медицини, оскільки в цій частині міста повністю відсутня інфраструктура. Також на цьому місті мав би бути дитячий садок, аптека», – розповіла пані Галина.

За словами жінки, приблизно місяць тому на ділянці розпочались активні будівельні роботи, а ще раніше винниківці побачили в газетах оголошення про продаж цієї землі.

«Я бачила документи, згідно з якими люди просили виділити їм ділянки на цьому місці. Але землю не давали на підставі, що це територія для розвитку інфраструктури міста. Однак рішенням сесії Винниківської міської ради 2013 року територію передали будівельній компанії, яка інтенсивно почала продавати ділянки під будівництво», – додає пані Галина.

Мешканців цікавить насамперед, на якій підставі земельна ділянка змінила призначення та власника, і куди ділись гроші, якщо її було продано.

Своєю чергою міський голова Винник Сергій Уваров заявив ZAXID.NET, що землю не продавали, а просто передали забудовнику, який натомість має звести будівлю, де розташується і амбулаторія сімейної медицини, і травмпункт, і аптека. Також, за його словами, будівельна компанія «Гал-дім», що виконує роботи, зобов’язалась збудувати на місці дитячий майданчик.

«У 2006 році рішенням сесії Винниківської міської ради ця ділянка була виділена під котеджну забудову та будівництво приміщення для сімейного лікаря. Сьогодні в нас відбулась зустріч із мешканцями та представниками будівельної компанії, на якій я був присутній. Забудівельник підтвердив свої наміри збудувати там амбулаторію, а влада бере на контроль виконання умов рішення. Тим більше, що сімейна медицина в низинній частині Винник  повинна працювати», – зазначив Уваров.

За його словами, про будівництво дитячого садочка на цій ділянці мова не йшла.

Тим часом мешканці не вірять, що питання вдасться вирішити безконфліктно, тому готують звернення до прокуратури.

«У нас у Винниках завжди так роблять: ділянку виділяють для суспільних потреб, а потім виникають несприятливі умови, землю перепродають і, врешті, громада її втрачає. Думаємо, так буде й цього разу, тому вже почали збір документів для звернення до прокуратури», – зазначила член ради вуличного комітету Загороддя пані Галина.

Зазначимо, що з 2008 по 2011 рік співвласником ТОВ «Гал-Дім», яка зараз проводить будівельні роботи на спірній ділянці, був Сергій Уваров, голова Винниківської міськради. Як повідомляли «Наші гроші», 2011 році Сергія Уварова у «Гал-Домі» замінила його дружина Уляна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук