У ВР ініціюють відставку посадовця, який не дав призначити екс-регіонала міністром освіти

Авторами цієї ініціативи є нардепи від «Слуги народу» Володимир Воронов і Микола Тищенко

Сергій Шкарлет отримує нагороду від Дмитра Табачника

У Верховній Раді почали збір підписів за відставку голови комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака, комітет якого не підримав кандидатуру колишнього регіонала Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти. Про це повідомила «Українська правда».

Підписи збираються під зверненням до президента, голів Ради та фракції «Слуга народу» з пропозицією відкликати Бабака з посади.

Авторами цієї ініціативи є нардепи від СН Володимир Воронов і Микола Тищенко. Під зверненням вже стоять 37 підписів народних обранців. У якості аргументу вони наводять «критичну ситуацію, що склалась у сфері освіти на сьогоднішній день».

Нагадаємо, що посаду міністра освіти залишається вакантною з 4 березня. Ганна Новосад, яка була міністром освіти і науки в Кабміні Гончарука, відмовилася працювати в новому Кабміні. Зараз обовʼязки міністра освіти і науки виконує Любомира Мандзій.

Згодом прем'єр-міністр Денис Шмигаль запропонував Верховній Раді призначити Шкарлета міністром освіти.

Шкарлет прийшов на засідання профільного комітету Ради, де піддався нищівній критиці. Комітет, в якому більшість складають депутати від «Слуги народу», не рекомендував парламенту його призначати. Після цього, постанова про призначення була у порядку денному Ради, але це питання так і не голосували.

Хто такий Сергій Шкарлет

Сергій Шкарлет народився 9 жовтня 1972 року у місті Коканд в Узбекистані, навчався у Київському політехнічному інституті за спеціальністю «Математичне забезпечення системи автоматизації», а згодом — у Фінансово-економічному інституті при Чернігівському технологічному інституті за спеціальністю «Облік і аудит».

У 2010 році балотувався до Чернігівської облради від «Партії регіонів». В одному з інтерв’ю казав, що підтримує Віктора Януковича з 2004 року.

«Політичні орієнтири я обрав ще у 2004 році. На президентських виборах підтримував Віктора Януковича. Не змінив своїх переконань навіть тоді, коли довелося відчути на собі певний тиск тодішньої правлячої партії, яка наполегливо пропонувала отримати її партквиток. Я повністю поділяю погляди і принципи Партії регіонів», — сказав він тоді.

У 2013-му тодішній міністр освіти Дмитро Табачник нагородив Шкарлета нагрудним знаком та посвідченням заслуженого діяча науки і техніки України.

Водночас вже у 2015 році він балотувався до Чернігівської облради вже від «Блоку Петра Порошенка», але програв вибори.

Антиплагіатна ініціатива «Дисергейт» заявила про факти масштабного академічного плагіату в науковому доробку Сергія Шкарлета. Про це ж ідеться і на сайті «Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях». Сам Шкарлет заперечує плагіат у своїх роботах.

Також, за словами Шкарлета, він виступає за «трансформацію» ЗНО, оскільки воно «не повинно бути єдинми інструментом для вступу». Як варіант, він пропонує скасування ЗНО для вступників на заочну форму навчання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук