У Запорізькій області на 5 років засудили матроса за крадіжку боєприпасів

СуспільствоАндрій Стець, 27 квітня 20181610

Токмацький районний суд Запорізької області засудив старшого матроса однієї з військових частин ЗС України до тюремного терміну ув'язнення на 5 років і 6 місяців за крадіжку боєприпасів на суму 1,2 тис. грн. Про це у п'ятницю, 27 квітня, повідомила прес-служба військової прокуратури Південного регіону України.

«Доведено, що в жовтні 2016 року, перебуваючи в добовому наряді з охорони складу ракетно-артилерійського озброєння військової частини, вказаний військовослужбовець, діючи у порушення статутних правил несення вартової служби, викрав боєприпаси різного калібру в кількості 2400 шт. до автоматичної стрілецької зброї на загальну суму понад 1,2 тис. грн. і переніс їх за огорожу військової частини», - сказано в повідомленні.

Як повідомляється, старший матрос переніс боєприпаси до місця свого проживання і зберігав їх вдома тривалий час.

Крім того, військовослужбовець, продовжуючи чинити протиправні дії, перебуваючи в грудні 2017 року Києві, придбав пістолет ПМР і 8 патронів до нього, які також зберігав за місцем свого проживання.

Також в червні 2017 року старший матрос, діючи з метою ухилитися від проходження військової служби, не з'явився вчасно у розташування військової частини з лікувального закладу.

Більш того, щоб повністю приховати свою приналежність до військової служби і дати уявлення нібито законного звільнення зі служби, він використовуючи відбитки печаток і штампів державних установ, підробив військовий квиток і довідку з військового комісаріату на своє ім'я.

Обвинувачений визнаний Токмацьким райсудом Запорізької області винним у скоєнні кримінальних злочинів та засуджений до покарання у вигляді позбавлення волі терміном 5 років 6 місяців

При призначенні покарання суд врахував усі обставини скоєних злочинів, особу обвинуваченого, його щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину та, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, засудив військового до 5 років 6 місяців позбавлення волі.

Крім того, рішенням суду він позбавлений військового звання «старший матрос».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук