У зоні АТО військовослужбовці забезпечені зимовим одягом лише на 82%

СуспільствоЮлія Поліковська, 17 листопада 20162721

Станом на сьогодні військові підрозділи Збройних сил в зоні АТО забезпечені зимовими речами на 82%. Про це під час засідання комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки й оборони заявив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Тилу Збройних сил України Микола Куклюк, повідомив «Укрінформ».

«На сьогоднішній день забезпеченість військових частин і підрозділів у зоні АТО складає 82%», – зазначив він.

Так, за його словами, забезпеченість утепленими польовими куртками становить 100%, проте 6 тис. комплектів необхідно замінити, утеплених штанів теж є 100%, але потрібно замінити 3,5 тис. комплектів.

Водночас Куклюк повідомив, що зимовими шапками військовослужбовці забезпечені на 59%, а от флісових курток, які входять до нового зразка форменого одягу ще немає взагалі, хоча їх потрібно всього 32 тис.

За його словами, до кінця листопада, максимум – в першій декаді грудня питання про забезпечення зимовими речами бійців у зоні АТО буде вирішено.

Т.в.о. начальника Тилу ЗСУ зазначив, що однією з основних проблем є те, що виробники невчасно постачають одяг відповідно до уже укладених договорів.

«Згідно укладених договорів недопостачання курток утеплених польових – 50 тис. комплектів, штанів утеплених польових – 43 тис. комплектів», – розповів офіцер.

Разом з тим, Куклюк зазначив, що засобами обігріву і засобами приготування їжі в польових умовах військовослужбовці забезпечені на 100%.

Нагадаємо, 8 листопада речник Міністерства оборони Украъни Оксана Гаврилюк повідомила, що для видачі військовослужбовцям бракує зимових шапок, флісових курток і теплої білизни, які не надійшли в Міноборони у встановлені терміни від підприємств виробників. Вона зазначила тоді, що проблема має бути вирішена до кінця листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук