Uber і «Яндекс.Таксі» об’єднали свої сервіси у кількох країнах СНД

В новій компанії «Яндекс» матиме значно більшу частку за UBER, але України це об’єднання не стосується

СвітВолодимир Пиріг, 8 лютого 20184670

Компанії «Яндекс» і Uber оголосили про закриття угоди з об'єднання своїх сервісів виклику таксі. Об'єднану компанію очолив керівник «Яндекс.Таксі» Тигран Худавердян.

Угода поширюється на Азербайджан, Білорусь, Вірменію, Грузію, Казахстан і Росію. Разом з тим Угода офіційно не поширюється на Україну, де проти «Яндекса» введено санкції.

За повідомленням прес-служби «Яндекса», до складу ради директорів увійшли чотири представники «Яндекса» (в тому числі один із засновників Аркадій Волож) і троє представників Uber.

На момент закриття угоди Uber і Яндекс інвестували в нову компанію відповідно 225 млн і 100 млн доларів США. Таким чином, об’єднана компанія оцінюється більш ніж в 3,8 млрд доларів США.

Близько 59,3% об’єднаної компанії належать «Яндексу», 36,9% – Uber, а 3,8% – співробітникам.

Після закриття угоди обидва додатки для замовлення поїздок – і «Яндекс.Таксі», і Uber – як і раніше будуть доступними користувачам. У той же час таксопарки і водії перейдуть на єдину технологічну платформу. Крім того, сервіс з доставки їжі UberEATS в регіонах, на які поширюється угода, також перейде в об'єднану компанію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук