Учасники АТО проводять львівським старшокласникам нестандартні уроки

Головні новини Львова 13.10Марта Когут, 13 жовтня 2017, 13:46 475 0
дивіться також

Бійці, які пройшли війну, дають старшокласникам уроки самозахисту, а ще показують, як виживати в польових умовах, надавати домедичну допомогу та рятувати життя. У такий спосіб, власним прикладом, учасники АТО вирішили навчати молоде покоління.

Учасник АТО Дмитро Гурний каже: «У нас, звичайно, більше досвіду у бойових діях, але усі ці ситуації можуть бути і в повсякденному житті. Ми хотіли, аби діти мали знання, як допомогти собі, або друзям, або просто громадянам».

Такий нестандартний урок показав, що дехто з учнів вже добре володіє азами домедичної допомоги. Наприклад, дев’ятикласниця Богдана легко зав’язала джгут із першого разу. Дівчина каже, їй вистачило лише декілька разів переглянути відео в інтернеті, аби запам’ятати, як правильно зупинити кровотечу.

Під час уроків добровольці показували, як правильно зупиняти кров та робити перев’язки. Адже вони не з чуток знають, як рятувати життя.

«Хотілося своїм досвідом, своїм прикладом показати щось дітям, можливо, наштовхнути їх на усвідомлення і розуміння того, що їх може чекати попереду», – пояснив Андрій Каретник, учасник АТО.

Вчителі кажуть: заради таких навчань не шкода пожертвувати і своїм уроком.

Поки що такі нестандартні уроки відбулися в семи школах міста у старших класах.

«Також у нас є уроки самозахисту та спортивного орієнтування. Навіть був такий цікавий музичний урок, де учасник АТО, історик Тарас Гривул із бандурою розповідав учням історію України», – пояснила Соломія Короненко, керівник відділу промоції міста.

Програма «Львів місто Лицарів» триватиме увесь навчальний рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук