УГКЦ започаткувала акцію єднання на честь Тараса Шевченка

КультураВолодимир Пиріг, 12 березня 20172973

Близько трьохсот паломників Української греко-католицької церкви прибули в суботу до Канева Черкаської області на третє паломництво до могили Тараса Шевченка, повідомила Київська єпархія УГКЦ.

Захід провели в рамках третього паломництва Київської архиєпархії УГКЦ до Тарасової гори. Очолив прощу патріарх Святослав.

Після завершення літургії було висаджено символічне дерево єднання з жолудів вікових дубів, які ростуть на Тарасовій Горі. Також традиційно було посаджено біблійне дерево – Смоковницю. В задумі організаторів ця акція стала початком висадки алеї дубів з Тарасової гори у скверах та парках України та світу, які пов’язані з іменем Тараса Шевченка.

Опісля відбулася урочиста хода на Тарасову гору, а також церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. На його могилі присутні помолились за упокій душі Тараса та всіх полеглих за волю України.

Після цього священикам було передано паростки дубів, які вони повезли до Києва, Вінниці, Вишгорода, Білої Церкви, Фастова, Ірпеня, Чернігова та Черкас.

В акції також взяли участь міністр культури Євген Нищук, міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, генеральний директор Шевченківського національного заповідника Мар’ян Піняк та представники органів місцевого самоврядування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук