Україна надала в користування ОБСЄ 10 броньованих автомобілів

СуспільствоВолодимир Пиріг, 13 листопада 20141560

Президент України Петро Порошенко взяв участь у церемонії передачі представникам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні броньованих автомобілів «КрАЗ Кугуар».

Президент вручив ключі від автомобілів голові Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрулу Апакану.

«Жоден з цих автомобілів не був переданий місії ОБСЄ за рахунок Збройних сил. Ці автомобілі були заздалегідь замовлені Прикордонними військами, Національною Гвардією і планувалися до експлуатації за межами АТО. Але зараз немає більш важливого завдання, ніж забезпечення миру, і наша співпраця з ОБСЄ вкрай важлива», – наголосив президент, якого цитує його прес-служба.

За словами Порошенка, місія ОБСЄ відіграє важливу роль у забезпеченні миру в Україні. Він нагадав, що інформація саме цієї організації використовувалась під час розгляду питання про ситуацію в Україні на позачерговому засіданні Радбезу ООН.

«Я покладаю надію, що місія ОБСЄ зможе відновити виконання Мінських домовленостей, які сьогодні дуже важливі», – сказав президент, висловивши впевненість, що кількість інспекторів ОБСЄ і далі зростатиме.

Голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Ертугрул Апакан подякував українській стороні за автомобілі.

«Бронеавтомобілі необхідні, бо дозволять направити більше спостерігачів для роботи на неспокійній території. Це важливе і своєчасне рішення з боку влади України. Я переконаний, що це збільшить можливості ОБСЄ щодо внеску в мирне врегулювання в Україні», – сказав він.

Керівник місії ОБСЄ зазначив, що організація підтримує мирний план президента та підтверджує дотримання Україною Мінських домовленостей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук