Україна офіційно визнала Росію країною-агресором

Україна офіційно визнала Росію країною-агресором

Україна офіційно визнала Росію країною агресором. За таке рішення на позачерговому засіданні парламенту 27 січня проголосував 271 народний депутат.

Авторами документа виступили лідери фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко, «Самопоміч» Олег Березюк, Радикальної партії Олег Ляшко та інші.

Згідно з текстом проекту постанови, Верховна Рада рекомендує прем'єр-міністрові України створити в системі виконавчої влади посаду урядового уповноваженого з питань протидії збройній агресії Російської Федерації проти України та ліквідації її наслідків.

Також парламент закликав міжнародне співтовариство до здійснення всіх заходів для припинення військової агресії по відношенню до України, щодо посилення санкцій до Російської Федерації як країни, яка підтримує агресію на території України.

Крім того, пропонується звернутися до міжнародного співтовариства щодо надання Україні військово-політичної підтримки та виключення Росії з Ради Безпеки ООН як країни-агресора, яка блокує ухвалення всіх рішень ООН щодо ситуації на Донбасі.

«Я швидко її підпишу і направлю всім адресатам», – заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, якого цитує РБК-Україна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук