Україна повинна зробити крок у питанні Волинської трагедії, – МЗС Польщі

Україна повинна зробити крок у питанні Волинської трагедії, – МЗС Польщі
Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський

У питанні взаємного примирення щодо Волинської трагедії Польща очікує кроків від України. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський, коментуючи лист, який надіслали українці польському суспільству, поінформувало «Польське радіо».

Як відомо, колишні президенти України, представники Церков та громадські діячі написали полякам звернення, в якому йшлося про взаємне прощення злочинів часів Другої світової війни.

«Я не зовсім згоден з проханням про те, щоб «керівники польської держави і парламентарі» не приймали у зв’язку з річницею волинських подій «незбалансованих політичних декларацій», – зазначив Ващикоський.

«Замість того, щоб не обговорювати це питання, ми повинні почати дискусію, причому в декількох площинах. Ця рана досі завдає болю, її треба вилікувати», – додав він.

На думку очільника польської дипломатії, в контексті Волинської трагедії і польській, і українській стороні потрібно багато зробити, проте, ініціатива повинна йти саме від українців.

«Ми і так вже багато зробили, тепер ми чекаємо жестів і рішень з боку України», – сказав Ващиковський.

Нагадаємо, українські громадські та політичні діячі звернулися до польського суспільства напередодні роковин Волинської трагедії з листом, в якому закликали встановити єдиний День пам’яті за жертвами польсько-українського конфлікту під час і після Другої світової війни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук