Україна різко розкритикувала декларацію ПАРЄ про примирення з Росією

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здивований і розчарований виданою бюро Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) декларацією про «спільні цінності» з путінською Росією.

За його словами, подібні кроки ставлять під сумнів відданість Асамблеї ідеям демократії і діалогу.

«Росії було висунуто чіткий перелік вимог та визначено умови, за яких санкційне рішення може бути переглянуте. Чи виконала Росія ці вимоги? Ні. Чи визнала Росія свої помилки? Знову ні. Більше того, Росія продовжує показово ігнорувати заклики міжнародного співтовариства припинити агресію проти України, зухвало нехтує своїми міжнародними зобов’язаннями та діє всупереч фундаментальним цінностям Ради Європи», – цитує заяву міністра прес-служба Кабміну.

Як зазначив Клімкін, рішення російської делегації не подавати повноваження на розгляд у січні 2016 року свідчить про те, що РФ вирішила відмовитися від діалогу і продовжити практику дипломатичного шантажу.

«У цих умовах заклик Бюро ПАРЄ скасувати санкції для відновлення діалогу з Росією підриває авторитет усієї Асамблеї», – наголосив голова МЗС, зазначивши, що подальші поступки агресору стануть дуже поганим сигналом для всього міжнародного співтовариства.

Як відомо, 24 червня, в ході засідання бюро Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), координуючий орган асамблеї, незважаючи на гострі дебати, подав декларацію про спільні цінності з РФ та необхідність «руху назустріч» з Кремлем. Після цього український та британський делегати вийшли з зали засідань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук