Україна увійшла в десятку країн з найнижчим рівнем безпеки для туристів

Україна увійшла в десятку країн з найнижчим рівнем безпеки для туристів
фото Апостроф
гідно із загальним індексом туристичної конкурентоспроможності Україна займає 88-е місце

За оцінкою експертів Всесвітнього економічного форуму Україна увійшла до десятки країн з найнижчим рівнем безпеки. Наша країна займає 127-ме місце зі 136 поруч із такими країнами, як Гондурас, Кенія, Єгипет, Венесуела, Нігерія, Пакистан, Сальвадор, Ємен та Колумбія, повідомляє «Громадське» з посиланням на доповідь ВЕФ «Конкуренція у подорожі й туризмі - 2017».

Зазначається, що Україну випереджають Філіппіни, Ліван, Малі та Бангладеш. Водночас перші місця за рівнем безпеки у рейтингу займають Фінляндія, Об’єднані Арабські Емірати, Ісландія та Оман.

Згідно із загальним індексом туристичної конкурентоспроможності, Україна займає 88-ме місце, випереджаючи Македонію, Гондурас і Танзанію. У першій трійці - Іспанія, Франція та Німеччина.

Між тим, з погляду здоров’я та гігієни Україна входить у першу десятку країн, посідаючи 8-ме місце. На перших місцях - Німеччина, Литва та Австрія.

За ціновою ознакою Україна посідає 45-те місце, за нею - Тайвань, Марокко й Панама, а попереду - Македонія, Південна Африка та Латвія. Найдешевшими країнами виявились Іран, Єгипет і Малайзія.

За рейтингом культурних багатств Україна на 51-му місці - перед Болгарією, Алжиром та Фінляндією. На перших місцях Китай, Іспанія та Франція.

За показниками розвитку туристичного сервісу Україна знаходиться на 71-му місці, випереджаючи Македонію, Намібію та Вірменію. Перші - Австрія, Іспанія та США.

За рівнем міжнародної відкритості Україна посідає 78-ме місце перед Мавританією, Бутаном і Руандою. Обігнали Україну Азербайджан, Туніс та ОАЕ. На перших місцях - Сінгапур, Австралія та Чилі.

За показниками екологічної стабільності Україна займає 90-те місце, випереджаючи Лаос, Казахстан і Бахрейн. Найстабільнішими в плані довкілля за рейтингом є Швейцарія, Австрія та Норвегія.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у 2016 році до України приїхали 13,6 млн осіб. Згідно з статистикою - в основному в Україну їздили громадяни Молдови. На другому місці - білоруси, на третьому - росіяни. Також повідомляється, що кількість туристів з Росії зросла у 2016 році на 16,8%, або на 221,643 тис. осіб, порівняно з 2015 роком.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук