Україна випередила Росію у рейтингу верховенства права на 12 позицій

Індекс верховенства права відображає забезпечення законності в країні

Україна випередила Росію у рейтингу верховенства права на 12 позицій
фото WJP Rule
Індекс верховенства права складається раз на два роки

Україна посіла 77-му позицію у рейтингу верховенства права за 2017-2018 роки, випередивши Росію на 12 пунктів. Такі результати рейтингу, оприлюднені на сайті міжнародної неурядової організації World Justice Project, повідомляє «Радіо Свобода».

За даними експертів організації, порівняно з попередніми оцінками, Україна піднялась на одну позицію. Лідерами рейтингу стали Данія, Норвегія та Фінляндія. На останніх місцях опинились Венесуела, Камбоджа й Афганістан.

Індекс верховенства права складається раз на два роки. Він відображає забезпечення законності в країні. При його визначенні беруться до уваги такі показники, як стан урядових повноважень, рівень корупції, відкритість уряду, фундаментальний характер права, забезпечення порядку і безпеки, цивільного та кримінального правосуддя.

Раніше повідомлялося, що Україна за рік піднялася на 16 позицій у рейтингу економічних свобод, посівши 150-те місце серед 180 країн світу.

Також ZAXID.NET писав, що Україна зайняла 83-тю позицію у рейтингу Democracy Index 2017, підготованому фахівцями групи Intelligent Unit журналу The Economist. В оприлюдненому звіті Україна має загальний бал 5,69.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук