Україна ввела санкції щодо низки російських музеїв та університетів

Україна припинить будь-яку співпрацю з установами, які потрапили до санкційного списку

До санкційного списку, який нещодавно ухвалила РНБО України, потрапила низка російських музеїв, університетів, наукових установ та громадських організацій. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, до санкійного списку потрапили музей «Ермітаж» у Санкт-Петербурзі, музей образотворчих мистецтв ім. Пушкіна, Московський державний університет ім. Ломоносова, Російське географічне товариство, Академія наук Татарстану та інші.

Також під санкції потрапила низка музеїв та благодійних фондів в окупованому Криму, серед яких історико-археологічний музей-заповідник «Неаполь Скіфський», Кримське археологічне товариство, Кримський університет ім. Вернадського, благодійні фонди «Деметра» і «Спадщина тисячоліть».

Серед обмежувальних заходів щодо вищезазначених юридичних осіб є, зокрема, блокування активів, запобігання виведенню капіталу за межі України, зупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, анулювання або призупинення ліцензій та інших дозволів, припинення культурних обмінів, наукової співпраці тощо.

Нагадаємо, що 14 травня Україна запровадила, або ж продовжила, санкції щодо сотень російських установ, організацій і фізичних осіб. Деякі обмежувальні заходи будуть чинні один рік, деякі - три роки. Президент України Володимир Зеленський своїм указом увів у дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук