Україна є і буде!

Блог заступника голови Львівської облради

БлогиВолодимир Гірняк , 18 квітня 2019 945
Володимир Гірняк
голова координаційної ради партії «Громадянська позиція», заступник голови Львівської облради у 2015-2019 рр.

З кожною хвилиною, яка наближає нас до другого туру президентських виборів, усе більше відчувається напруга, що буквально пронизує суспільство. Усе більше українці ділять один одного на «правильних» і «не правильних». Усе більше панічних настроїв і відвертого бруду, не зважаючи на останні дні Великого Посту.

Природно, що активні люди в ситуації, коли вирішується доля країни, мають висловлювати свою позицію і доносити їх до своїх ближніх. Просто при цім, на мою думку, слід пам’ятати, що ми в першу чергу українці, а вже потім члени тої, чи іншої партії, прихильники того , чи іншого кандидата.

Жодна загроза проросійського реваншу, жодні путіни-медведчуки не будуть нам страшні, коли ми будемо разом і керуватимемося любов’ю до Батьківщини та толерантністю до ближнього.

Мудро сказав свого часу владика Андрей Шептицький. «Хто на своєму становищі працює для добра народу, сповняючи сумлінно свої обов’язки, – той є ліпшим патріотом, ніж той, що багато говорить, а мало робить. Тож любіть своє, – тримайтеся свого і дбайте про своє, – але стережіться ненависти! Бо ненависть – то почування нехристиянське! Стережіться й між собою ненависті й роздору! Стережіться злишньої партійности! Скупчуйте свої сили, бо сили поділені є завжди слабі».

Коли сили українців будуть скупчені, ми зможемо і дати відсіч московським вошам, і не дозволити керувати державою українським гнидам. Тож закликаю не впадати у паніку. Україна є і буде. Нам лише потрібно думати і працювати для того, аби вона була без корупціонерів, олігархів і кремлівських прихвоснів. Наш курс до цивілізованого світу не здатен перемінити ніхто. Бо він є не забаганкою окремих політиків, чи партій, волею великої української громади. Волею, освяченою кров’ю наших Героїв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук