Україна заблокувала в ООН маніпулятивну резолюцію РФ

Це вже друга схожа резолюція за останній місяць

Україна заблокувала в ООН ще одну резолюцію Росії, яка мала на меті розмити санкційний режим. Про це йдеться у заяві міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

«Росія не полишає спроб ухвалити в Генасамблеї ООН маніпулятивні резолюції. Під прикриттям боротьби з пандемією Covid-19 вони мають на меті розмити санкційний режим. 22 квітня РФ винесла на затвердження новий документ. Текст підкоригували, але його маніпулятивна суть не змінилася», - сказав Кулеба.

Міністр зазначив, що Україна не могла підтримати таку резолюцію і тому перервала так звану «процедуру умовчання» і заблокувала цю ініціативу.

«Ми будемо надалі блокувати спроби Росії зруйнувати санкційний режим. Для ефективної боротьби світу з пандемією потрібні реальні рішення, які нестимуть практичну користь. І точно не потрібні політизовані резолюції, які переслідують мету послабити санкції», – сказав Кулеба.

У МЗС нагадали, що прикладом ефективних рішень є дві резолюції про протидію Covid-19, вже схвалені Генасамблеєю ООН, співавтором яких стала також Україна.

«Наша держава віддана реальній боротьбі з пандемією та ефективним і злагодженим діям світової спільноти. Спільна мета – це перемога над вірусом, а не над санкціями за військову агресію», – додав глава МЗС.

Як інформував ZAXID.NET, на початку квітня Росія під виглядом боротьби із Covid-19 вимагала в ООН скасування санкцій

В резолюції, яка стосувалася боротьби з коронавірусом, був пункт про скасування міжнародних санкцій проти Росії, однак Україна першою з держав-членів ООН перервала процедуру умовчання щодо ініційованого Росією проекту резолюції Генеральної Асамблеї ООН. Зрештою, запропонована Росією резолюція прийнята не була

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук