Україна застосувала санкції до операторів лотерей «МСЛ» і «Патріот»

Україна застосувала санкції до операторів лотерей «МСЛ» і «Патріот»

Україна застосувала персональні обмежувальні заходи до представників найбільших операторів лотерей в Україні – «МСЛ» і «Патріот». Про це повідомило «Уніан», посилаючись на інформацію Міністерства фінансів.

Стосовно цих операторів лотерей передбачено низку обмежувальних заходів, включно з блокуванням активів, запобіганню виведення капіталів за межі України, призупиненням виконання економічних і фінансових зобов’язань, а також низку інших санкцій.

Зазначимо, в середині минулого року Міністерство фінансів назвало незаконною діяльність трьох найбільших операторів державних лотерей в Україні – «МСЛ», «Патріот» і «УНЛ» та закликало громадян бойкотувати ці лотереї.

Варто додати, що 16 вересня президент України Петро Порошенко підписав указ, яким затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони від 2 вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Санкції вводяться терміном на один рік. Обмежувальні заходи стосуються більш 400 фізичних і понад 90 юридичних осіб РФ та інших країн, які причетні до анексії Криму та агресії на Донбасі.

Раніше у ЗМІ повідомлялося, що власником ТОВ «М.С.Л.» за допомогою Evolot Limited (Кіпр) є міноритарні акціонери російської «Альфа-Груп», а власником ПрАТ «Патріот» через офшор Cexriba Investments Limited (Кіпр) є громадянин Росії Олег Бойко. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук