Україна значиться серед світових лідерів із впровадження е-документів

Наша країна - сьома у світі, яка має свою операційну систему за внутрішніми і зовнішніми біометричними документами

СуспільствоРоман Ганкевич, 29 листопада 20174582
Україна значиться серед світових лідерів із впровадження е-документів
фото УНІАН
Україна володіє повним циклом виготовлення е-документів

Україна у вкрай стислі терміни і якісно запроваджує видачу електронних документів, причому виготовляє їх виключно самостійно, що ставить її у один ряд із найбільш передовими державами у даному питанні. Про це сказав голова Державної міграційної служби України Максим Соколюк під час робочого візиту до Берліна, пише «Укрінформ».

За його словами, Україна - сьома країна у світі, яка має свою операційну систему за внутрішніми документами, за біометричними закордонними паспортами і п'ятнадцята, яка повністю самостійно виготовляє документи. Він зазначив, що коли українська міграційна служба лише планувала видачу нових документів, дуже багато міжнародних експертів говорили, що жодна країна за 6 місяців не запускала цей процес, пропонували замовляти документи за кордоном.

«Коли запускали заміну старих паперових документів на ID-карти, експерти також говорили, що за 3 місяці жодна країна у світі цього не запускала, але Україна зробила», - сказав Соколюк і додав, що у даних питаннях Україна випередила Німеччину, що визнали німецькі колеги у Міністерстві внутрішніх справ.

«З деяких питань стало зрозуміло, що Україна пішла дуже сильно вперед у порівнянні із Німеччиною», - зауважив Соколюк і повідомив, що запросив керівництво департаменту МВС Німеччини до України. Візит, швидше за все, відбудеться у другому кварталі наступного року.

Зазначимо, що візит делегації Державної міграційної служби організувало Німецьке товариство з міжнародного співробітництва, яке веде з Україною спільні проекти, у тому числі, з паспортної тематики і по роботі із центрами надання адмінпослуг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук