Україна знає як боротися з пропагандою РФ, - Нацрада

СуспільствоРоман Ганкевич, 18 листопада 20144770

Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко заявив, що його відомство працює над створенням державного каналу іномовлення.

Про це він розповів у понеділок, 17 листопада, в ефірі телеканалу новин «24».

На думку Артеменка, інформаційна війна Росії проти України почалася задовго до подій на Донбасі. Ці події він вважає наслідком інформаційної війни. Засобами стали не тільки новини, а й фільми та серіали.

«Нещодавно ми отримали доручення президента і підготували бізнес-план по створенню державного каналу іноземного мовлення. Ми написали бюджет який може складати $5 млн, якщо взяти до роботи класних фахівців. Це велика сума, але я подивився бюджет Russia Today на наступний рік – це $400 млн. Вони знають, що ці кошти їм відіб'ються», – каже голова Нацради.

Щоб протистояти пропаганді, є простий рецепт, вважає голова Нацради.

«Є прості правила побудови інформації – це правда, об'єктивність, кілька думок поруч, можливість відокремлювати думки від інформації, чи позицію автора, особисті судження від фактів. Це стандарти будь-якої журналістики. В решті-решт правда переможе, бо коли людям показують одне, а вони навколо себе бачать інше, вони починають позбуватися нав'язаних поглядів», – запевнив Артеменко.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET повідомляв, що 24 серпня цього року почав мовлення перший український англомовний телеканал Ukraine Today

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук