Україна-РФ-ЄС спробують вирішити газові питання до кінця травня

СвітРоман Ганкевич, 5 травня 20143470
Україна-РФ-ЄС спробують вирішити газові питання до кінця травня
фото ZN
Гюнтер Оттінгер

Україна, Росія та Європейський Союз мають намір знайти рішення по газових спірних питань до кінця травня. Наразі домовилися не зупиняти поставок газу до того часу, доки тривають тристоронні переговори.

Про це говориться у поширеній прес-службою Європейської комісії заяві європейського комісара з енергетичних питань Гюнтера Оттінгера за результатами тристоронньої зустрічі, яка відбулася в п'ятницю, 2 травня у Варшаві.

«Комісар ЄС з енергетики Гюнтер Оттінгер, міністр енергетики Росії Новак і міністр енергетики України Продан погодилися провести наступну зустріч у середині травня, з метою знайти рішення до кінця місяця», - йдеться в заяві.

У заяві також підтверджується домовленість сторін не зупиняти поставок газу до того часу, аж поки тривають тристоронні переговори.

«Незважаючи на відмінності в поглядах, Україна і Росія висловили готовність продовжити обговорення відкритих питань. Сторони визнали цінність цих тристоронніх дискусій і погодилися, що сьогоднішня зустріч є першим кроком у процесі, спрямованому на забезпечення поставок газу в Україну та ЄС як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі», - наголошується в заяві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук