Українка з глухотою вимагає від Ізраїля понад ₴1,5 млн через неправомірну депортацію

Жінці під час паспортного контролю не надали сурдоперекладача, а потім депортували

СвітКатерина Чурилова, 10 листопада 20175550
Українка з глухотою вимагає від Ізраїля понад ₴1,5 млн через неправомірну депортацію
фото «Вести»
Лариса Тимошенко та Адам Гіль

45-річна громадянка України Лариса Тимошенко, яку депортували з Ізраїля, вимагає від влади країни компенсації у 200 тис. шекелів ( понад 1,5 млн грн). Глуха жінка, яка прибула до цієї східної країни для зустрічі зі своїм цивільним чоловіком, була затримана на паспортному контролі, після чого депортована, пише ізраїльський портал «Вести».

У позовній заяві наголошується, що Лариса Тимошенко, яка страждає глухотою, прибула в Ізраїль до свого 55-річного цивільного чоловіка Адама Гіля, також глухого. Пара познайомилася три роки тому через інтернет-листування. Після цього вони кілька разів зустрічалися.

Вісім місяців тому Лариса прибула в Ізраїль на чергову зустріч з Адамом. Незважаючи на те, що між Ізраїлем і Україною запроваджено безвізовий режим, Адам направив запрошення, в якому вказав всі свої дані. Під час паспортного контролю Лариса пред'явила запрошення, показала зворотний квиток в Україну, а також доклала записку від батьків Адама, в якій ті підтверджували, що готові прийняти Ларису в своєму будинку.

Однак працівник паспортного контролю вирішив поцікавитися про обставини приїзду в Ізраїль. У позові наголошується, що питання ставили без присутності сурдоперекладача, хоча наявність такого перекладача передбачена законом при спілкуванні з людьми з глухотою.

Оскільки жінці складно було відповідати на запитання (сама Лариса стверджує, що їх просто не чула), її відправили до депортаційного ізолятора, а звідти вислали в Україну.

Зазначається також, що раніше під час візитів Лариси до Ізраїля жодних проблем на кордоні у неї не було.

Жінка та її цивільний чоловік вважають такі дії неправомірними, тому й було подано судовий позов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук