Українська діаспора приїхала до Львова для вивчення мови

Головні новини Львова 01.08Анастасія Манюхіна, 1 серпня 2016, 15:49 579 0

Ще один крок до України. У «Львівській політехніці» закінчилась щорічна Літня школа україністики для іноземців. Громадяни інших держав, які цікавляться україністикою, мали змогу на три тижні зануритися в україномовне середовище, пізнати нашу культуру і її традиції.

«Що в нас було? Любов і літо. Любов і літо без тривог», ― читає вірш Ліни Костенко москвичка Дарья Філаткіна. Бабуся Дарьї ― українка, тож дівчина вважає українську мову майже рідною. Щоби краще її вивчити, стала учасницею Літньої школи україністики.

У школі інтенсивно вивчають українську мову. Акцент на спілкуванні між собою, адже головна мета проекту ― подолати мовний бар'єр. А щоби показати українську культуру, студентам постійно влаштовували екскурсії та майстер-класи.

Найчастіше на літню школу приїжджають представники країн, які межують з Україною, а також студенти, які в університетах мають кафедру української мови.

Більшість студентів школи збираються повернутися до Львова. До прикладу, Микола із Молдови вирішив продовжити своє навчання в Україні. Хоче вступити у «Львівську Політехніку» на факультет музейної справи.

«До приїзду я зовсім не міг розмовляти українською мовою, зараз потрошки виходить, ще не багато слів знаю, але намагаюся вивчити», ― каже хлопець.

Вже через тиждень літня школа україністики почнеться у Казахстані. У ній братимуть участь і викладачі «Львівської політехніки».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук