У Львові іноземці три тижні вивчатимуть українську мову

ЛНУ ім. І. Франка відкрив міжнародну літню школу «Українська мова і країнознавство»

Школа україністики у 2015 році

У рамках міжнародної літньої школи «Українська мова і країнознавство» Львівського національного університету імені І. Франка іноземці три тижні вивчатимуть українську. Цього року учасниками школи стали 22 студенти з 9 країн світу: Словенії, Чехії, Швеції, Німеччини, Франції, Іспанії, Південної Кореї, Японії та Австрії.

«Я вчу українську вже п’ять років, спочатку приїхала сюди як волонтер. Вирішила вступати на українську філологію, де провчилася рік, а пізніше перевелася на україністику у Париж. Найскладніше мені зрозуміти доконаний і недоконаний вид дієслів і відмінювання. Зараз пробую читати Марію Матіос українською, але не можу зрозуміти гуцульської говірки, багато перепитую друзів», – розповіла ZAXID.NET Жюстін, учасниця літньої школи з Франції.

Протягом трьох тижнів студенти матимуть лекції, екскурсії та майстер-класи, а на завершення школи кожен учасник презентує проекту роботу. Навчання триватиме від 19 липня до 6 серпня.

«Сучасний світ дуже прагматичний, тому для більшості студентів мотивація участі у школі – зарахування кредитів навчання у їхніх університетах. Здебільшого учасники школи навчаються на україністиці у своїх країнах. Спеціальної грантової програми, яка б покривала поїздку учасників, цього року ми не маємо, забезпечуємо студентам лише готель університету», – пояснює координатора школи Леся Антонів.

Літню школу з україністики в університеті проводять з 1997 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук