Українська Галицька Партія оприлюднила списки меценатів

Суспільствопрес-служба УГП, 25 вересня 201522770

Перед виборами львів'яни мають багато питань до партій. Одне з особливо гарячих — джерела фінансування. І поки депутати ще не прийняли закону «Щодо запобігання і протидії політичній корупції», деякі політичні сили самі добровільно розкривають інформацію про своє фінансування.

За прозоре фінансування  партій виступає, зокрема, і Українська Галицька Партія. Вчора на сайті партії  оприлюднили списки меценатів. Тут і великі підприємства, і приватні особи.

«Подаємо перелік підприємств та людей, які вже підтримали нас у вересні. Будемо оновлювати цю інформацію та деталізувати її», — зазначено на офіційному сайті партії.

«Ми працюємо з легальним, чистим бізнесом, в нас немає олігарха, який все контролює. Це є партія галичан, яка працює і буде працювати для людей і спиратися, в першу чергу, на їхню підтримку», — повідомив ZAXID.NET Тарас Чолій, громадський діяч та член Української Галицької Партії.

Як зазначають у прес-службі партії, підтримку місцевого малого та середнього бізнесу активісти Української Галицької Партії заслужили кількома десятками реалізованих ініціатив.

Паралельно Українська Галицька Партія розпочала кампанію з фандрейзингу. Долучитись до розвитку партії може кожен львів'янин – на сайті опублікували рахунок, на який приймають фінансову допомогу від усіх, хто хоче допомогти молодим політикам.

Нагадаємо, Українська Галицька Партія братиме участь у передвиборчих перегонах вперше. ЇЇ особливостями є орієнтованість на місцеві проблеми та команда громадських активістів, які вже втілюють соціальні ініціативи у різних сферах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук