Українська компанія викупила у росіян 20% однієї з найбільших бірж у країні

ЕкономікаО.Г., 5 лютого 20162460

Інвестиційна компанія Dragon Capital завершила покупку 20% акцій третьої за обсягом торгів біржі в країні – «Українській біржі», пише УНІАН.

«Компанія DRAGON CAPITAL s.r.о. завершила процес покупки 19,9880% акцій ПАТ «Українська біржа», - повідомляє видання. Вартість угоди не повідомляється.

Нагадаємо, погодження на покупку пакета акцій було отримано в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку 12 січня поточного року. Найближчим часом компанія Teta Partners Ltd також закінчить викуп остаточного пакета акцій Української біржі у ПАТ «Московська Біржа ММВБ-РТС», після чого акціонери «Української біржі» і активні учасники ринку сформують стратегічні плани подальшого її розвитку.

Нагадаємо, питання про викуп у московського акціонера частки в українських фондових майданчиках загострилося після набуття чинності з 28 червня 2015 року закону «Про ліцензування певних видів господарської діяльності». Згідно з документом, ліцензіати можуть бути позбавлені ліцензій у разі контролю за їхньою діяльністю з боку резидента країни, що здійснює збройну агресію проти України.

«Українська біржа» заснована 15 травня 2008 року провідними учасниками українського ринку цінних паперів спільно з російською фондовою біржею РТС. Торги почала у березні 2009 року і першою запустила ринок заявок, інтернет-трейдинг, ринок РЕПО, розрахунки через центрального контрагента і терміновий ринок. Біржа за підсумками 2014 року отримала майже ₴5,3 млн чистого прибутку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук